NTSP Bajka

Niepubliczna Terapeutyczna Szkoła Podstawowa Bajka w Suwałkach

Zakończenie Roku Szkolnego

Zakończenie Roku Szkolnego w Przedszkolu
 
Kochane Dzieci,
Kończycie swój pierwszy etap edukacji i wkraczacie w życie szkolne. Pamiętajcie, że stając się uczniami, nie przestajecie być dziećmi.
W Waszej dalszej edukacji nadal towarzyszyć powinna zabawa, uśmiech i zadowolenie – nawet z najdrobniejszych sukcesów. To, czego nauczyłyście się w przedszkolu, to Wasz pierwszy bagaż doświadczeń na całe życie.
Z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021 wszystkim Uczniom i Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Życzymy bezpiecznych, zdrowych i słonecznych wakacji, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły. I gratulujemy Naszym Milusińskim wspaniałych występów na scenie!!!
Zakończenie Roku Szkolnego klas I-III

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021 wszystkim Uczniom i Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Życzymy bezpiecznych, zdrowych i słonecznych wakacji, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

I gratulujemy Naszym Milusińskim wspaniałych występów na scenie!!!
Zakończenie Roku Szkolnego
Przewiń na górę

Nie możesz kopiować zawartości tej strony

Skip to content