NTSP Bajka

Niepubliczna Terapeutyczna Szkoła Podstawowa Bajka w Suwałkach

DYREKCJA

Urszula Duda

Dyrektor Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Podstawowej "Bajka" i Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej Do Pracy "Prolog" w Suwałkach.

Nieustannie się uczy i pogłębia swoją wiedzę, aby jak najlepiej pełnić swoje obowiązki. Tym samym zaraża swoich pracowników organizując ciekawe szkolenia i warsztaty. W natłoku codziennych zajęć znajduje czas na działalność społeczną i wolontariacką. Laureatka nagrody "Społecznik Roku" Tygodnika Newsweek, Barwy Wolontariatu, Absolwentka Szkoły Liderów Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności. Zawsze znajduje w innym człowieku dobro i nigdy nikogo nie spisuje "na straty". Potrafi rozmawiać z każdym i na każdy temat. Chociaż nosi szpilki to się nie wywyższa, nikt nie idzie do niej" z duszą na ramieniu". Nie wiadomo skąd znajduje czas na granie w teatrze, aktywne uprawianie sportu i czytanie kryminałów. Ładuje akumulatory w dużym gronie rodziny.

Karolina Miller

Wicedyrektor Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Podstawowej "Bajka"  w Suwałkach.


Zawodowo: terapeutka integracji sensorycznej, pasjonatka pracy z dziećmi i młodzieżą ze spektrum autyzmu, wicedyrektor szkoły „Bajka”. Wiecznie ucząca się, poszukująca, zafascynowana ludźmi. Prywatnie: mama dwójki wspaniałych chłopaków, przy których ćwiczy stale i na nowo liczenie „do trzech…”.  Społeczniczka – duchem i sercem, instruktor ZHP - komendantka szczepu „Burza”. W marcu 2021 roku otrzymała brązową odznakę kadry kształcącej. Uwielbia  pracę z młodymi ludźmi, którzy tak jak ona chcą się rozwijać, poszerzać horyzonty, z pasją podchodzą do życia, uwielbiają wędrówki, przygody, wieczorne ogniska z gitarą. Pasjonatka koni, „bezglutenowiec” – z konieczności. Najbardziej ceni życie z pasją. Lubi ludzi, piękno przyrody, książki, muzykę i aktywne podróżowanie.

Marzena Mackiewicz

Wicedyrektor Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Podstawowej "Bajka"  w Suwałkach.


Nauczyciel języka polskiego, oligofrenopedagog, terapeuta treningu umiejętności społecznych, kwalifikacje w zakresie pracy z osobami z autyzmem i Zespołem Aspergera. Od 6 lat nieustannie wspiera uczniów w zdobywaniu wiedzy na temat życia, świata i języka polskiego. Wciąż się dokształca i podnosi kwalifikacje, by każda jej lekcja była nieszablonowa i pełna TIKów.. Nie boi się wyzwań, z zapałem godnym podziwu wprowadza innowacje w szkole. Służy radą, wsparciem i dobrym słowem zarówno uczniom, rodzicom jak i nauczycielom. Z pasją prowadzi szkolenia, organizuje wydarzenia i wyjazdy szkolne. Uwielbia czytać, jeździć rowerem, spotykać się z przyjaciółmi. Jest wspaniałym empatycznym wychowawcą, który wierzy ludzi.

Przewiń na górę

Nie możesz kopiować zawartości tej strony

Skip to content