NTSP Bajka

Niepubliczna Terapeutyczna Szkoła Podstawowa Bajka w Suwałkach

Nowe cele na Nowy Rok Szkolny

Nowy Rok Szkolny rozpoczynamy intensywnie i z przytupem! Z nową inicjatywą społeczno – edukacyjną oraz od dawna wymarzonym projektem związanym z remontem ogrodu oraz budową altany jako przestrzeni rekracyjno – sportowej dla naszych dzieci jak i również dla dzieci spoza placówki. Wspólnymi siłami wraz z rodzicami udało się zakończyć projekt do końca i rozpocząć prace, które aktualnie intensywnie trwają przy szkole NSPdP „Prolog” przy ulicy Ludwika Michała Paca 4.

Ruszamy przede wszystkim z kampanią społeczną pod nazwą Samodzielni – Aktywni – Tacy Sami w ramach projektu finansowanego z nowego Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, która ma na celu zwiększenie świadomości wśród lokalnej społeczności na temat autyzmu, co mamy nadzieję będzie skutkować większą akceptacją i zrozumieniem oraz pokazanie społeczeństwu, że osoby z niepełnosprawnością mają wiele do zaoferowania.
Projekt składa się z czterech zaplanowanych działań, które zostały stworzone nie tylko dla osób z niepełnosprawnością i spektrum autyzmu, ale również dla ich rodzin oraz otaczającego społeczeństwa. 

Zapraszamy do wysłuchania szczegółów, przedstawionych w  Radiu 5 przez Renatę Giczewską-Węcek, członka zarządu Podlaskiego Stowarzyszenia Terapeutów oraz Urszulę Dudę, dyrektor Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Podstawowej „Bajka” w Suwałkach.

Nowe cele na Nowy Rok Szkolny
Przewiń na górę

Nie możesz kopiować zawartości tej strony

Skip to content