NTSP Bajka

Niepubliczna Terapeutyczna Szkoła Podstawowa Bajka w Suwałkach

Grupa Wsparcia (2)

Szczęśliwy rodzic to szczęśliwe dziecko. To co dzieje się z rodzicami wpływa na dziecko i wzajemnie. Dlatego też z myślą o wspólnym dobru, „Bajka” stworzyła grupę wsparcia dla rodziców. Tym samym dając przestrzeń do wspólnych rozmów, dzielenia się swoimi troskami, doświadczeniami, spostrzeżeniami oraz radościami.  Przyjdź i przekonaj się, że nie jesteś sama/sam, że są ludzie z podobnymi problemami. Nawet jeśli nie lubisz opowiadać o sobie możesz przyjść, posłuchać i napić się z nami dobrej kawy w ciepłej atmosferze i wspólnym zrozumieniu.

Spotkania są bezpłatne organizowane co czwartek o godzinie 17:00 w sali nr 11, w „Bajce” na Skłodowskiej 5 przy asyście wspaniałego psychologa Pani Agnieszki Winnik-Pomichter. Sprawdź w naszym KALENDARZU.

Jakie korzyści da Ci grupa wsparcia?

  • możliwość kontaktu z innymi ludźmi z podobnym problemem, daje szansę na rozmowę, dyskusję, poznanie nowych ludzi i nawiązanie nowych przyjaźni,
  • wzmacnia poczucie Twojej wartości – akceptacja ze strony innych osób automatycznie podnosi naszą samoocenę,
  • masz wsparcie w chwilach trudnych, w rozwiązywaniu swojego problemu,
  • otrzymujesz wsparcie emocjonalne, ponieważ dzielenie się własnymi problemami i trudnościami sprzyja rozładowaniu napięcia emocjonalnego, masz możliwość przepracować swoje emocje, z którymi nie dajesz sobie rady,
  • uczysz się rozpoznawać swoje trudności, żyć z nimi, pokonywać je,
  • czerpiesz wiedzę i wskazówki dla siebie – słuchając doświadczeń i przeżyć innych, 
  • pomagasz innym, pomagasz sobie – to bardzo ważny elementem leczniczej funkcji grup wsparcia Naukowcy są zgodni, że wspieranie innych ma doskonały wpływ nie tylko na osoby obdarowywane, lecz także na tych niosących pomoc, pomagając innym zwiększamy w sobie poczucie szczęścia.
Grupa Wsparcia
Przewiń na górę

Nie możesz kopiować zawartości tej strony

Skip to content